21.07.14

Неймовірне літо!

Доброго дня всім читачам нашого блогу!
 У нас є цікава новина! 

Учасники ШКП "Бізнес-інкубатор" нещодавно оздоровилися та набралися нових знань у 
Літній профільній школі Малої Академії Наук України.
---------------------------------------------------------------------------------
Ось що пише інформаційне агентство "Кривбас-онлайн":
 "На днях на Днепропетровщине состоялось открытие областной летней профильной школы естественно-математического направления МАН Украины. Действует она на базе детского заведения оздоровления и отдыха имени В. Терешковой. Лагерь расположен в живописном уголке региона на берегу Днепра.Участники областной летней профильной школы смогут совместить квалифицированное обучение в соответствии с выбранными научными предпочтениями с содержательным отдыхом.


За 15 дней дети расширят свои знания по базовым дисциплинам и ознакомятся с методологией написания научных работ в области физики и астрономии, математики, экономики и географии. В этом школьникам помогут преподаватели Днепропетровского национального университета им. О. Гончара."
---------------------------------------------------------------------------------

З 11 по 20 липня 2014 року було проведено Всеукраїнські літні профільні школи фізико-математичного профілю. 

Талановита  молодь Криворіжжя, що вже багато років поспіль стає призером міських та обласних конкурсів-захистів наукових робіт Малої Академії Наук, мала змогу поїхати на 10 днів в чудове та мальовниче містечко поблизу Дніпра - табір ім. Валентини Терешкової. Тут учнів зустріли веселі вожаті та вихователі, що дарувала приємний настрій впродовж всього часу!       Організатори потурбувалися не тільки про якісне навчання юнацтва, а й про дозвілля.  Спортивні ігри, інтелектуальні змагання, конкурси, екскурсії подарували юним дослідникам приємні враження. 

Наш Клуб підприємництва представляли:
Курячей Анастасія, 10 клас;Баннікова Єлизавета, 11 клас;Коцуба Вікторія, 11 клас.


      Науково-популярні лекції і змістовні практичні роботи з фізики, математики, економіки з учнями проводили досвідчені вчителі та викладачі.


   Заняття у літній школі економічного напряму проводила Крилова О. В., кандидат технічних наук, доцент Національного гірничого університету. Юні  економісти вирішували проблеми ситуативного характеру, переглянули фільми, вивчали історію купюр. Крім того директором Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю, доцентом Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, кандидатом фізико-математичних наук Поляковим О. В. проводились практичні заняття з базового компонента – математики.  Учасники літніх профільних шкіл та навчальних зборів Дніпропетровського відділення Малої академії наук України мали змогу відвідати «Анатомічний музей» факультету ветеринарної медицини Дніпропетровського Державного аграрно-економічного університету.
  
     З метою створення навичок роботи в команді для учасників літньої школи проводились психологічні тренінги, які викликали в учнів велику зацікавленість. Були також запропоновані анкети, які давали можливість учням розібратись у своїй поведінці та своїх відносинах до різних життєвих ситуацій, про вплив на людину засобів масової інформації, а саме Інтернету. Пропонувались тести, відповідаючи на які учні повинні були представити себе в різних життєвих ситуаціях.

   Кожного дня учасники шкіл танцювали, співали, грали у баскетбол… 

 Крім захоплюючих навчань юні науковці приймали активну участь в усіх культурно-масових та спортивних заходах табору, виборюючи при цьому призові місця. 
   

  Всі учасники літніх профільних шкіл та еколого-біологічних навчальних зборів були нагороджені дипломами, найактивніші отримали грамоти КПНЗ «МАНУМ»ДОР». Керівництво табору також відзначило найактивніших МАНівців своїми грамотами.
Були і співи під гітару, і день іменинника. В останній вечір на мальовничому березі Дніпра відбувся захід «beach-party», на який завітав музичний колектив одного з клубів Дніпропетровська.

     Коли настав час розлучатись, то майже в усіх на очах були сльози… Але вже скоро, у вересні, вони домовились знову зустрітись в рамках проекту МАН «Схід і Захід разом». 

 Для більшості з них це останнє таке «дитяче» літо. Наступного літа вони вже будуть випускниками, матимуть клопоти іншого характеру, будуть готуватися до вступу у виші.

Бажаємо всім МАНівцям стрімких злетів та натхнення, жаги до знань та роботи, успіхів та нових відкриттів у новому навчальному році!
Ну а поки літо не скінчилось, то гайда розважатися та відпочивати! 

Приємного Вам літа та феєричних емоцій! До зустрічі!

Спеціальний кореспондент:  Коцуба Вікторія

1 коментар:

  1. Добры дзень, усе, я Адрык Вадзім, які жыве ў горадзе Курган, хачу падзяліцца з вамі ўсім пра тое, як містэр Бенджамін дапаможа мне атрымаць крэдыт у 15 000 000,00 рублёў, каб пачаць сваю дастаўку харчовых напояў пасля таго, як я працую некалькі гатэляў тут, у Кургане, проста зарабляць на жыццё, але пры гэтым у мяне ўсё яшчэ ўзнікаюць цяжкасці з аплатай арэнднай платы, але я дзякую Богу, што цяпер я працую самастойна з 5 працаўнікамі, якія працуюць на маёй апецы. Проста, калі вы шукаеце фінансавую свабоду, я параю вам звярнуцца да містэра Бенджаміна з гэтым электронным лістом ніжэй і нумарам прыкладання. Lfdsloans@outlook.com + 1-989-394-3740

    ВідповістиВидалити