БІЗНЕС - ІНКУБАТОР РЕКОМЕНДУЄ

Ця сторінка створена для оприлюднення рекомендацій від ШКП "Бізнес - інкубатор"
для успішної діяльності наших читачів


"Зустрічають по одежці, а по розуму проводжають"- саме так говорить народна мудрість, всі ми занаємо, що зовнішність- не головне, але одягатися зі смаком ніхто не забороняв. Тому ШКП "Бізнес - інкубатор" пропонує до вашої уваги поради, як краще одягнутися майбутньому підприємцю.

Етикет офісної моди

По набору діловий одяг, фото якого розглянути можна в каталогах магазинів, сьогодні допускає майже всі можливі елементи гардеробу: строгі сукні, брюки, спідниці, блузки, сорочки, корсети , різні фасони ділових костюмів. Основна відмінність ділового одягу та повсякденному – це стриманість, суворість і стиль першої.

Як не треба робити
 1. Носити сорочки з плямами, колготки зі спущеними петлями, старі туфлі або облізлі нігті. Перше враження повинно говорити про ваш діловий настрій.
 2. Змішувати одяг для відпочинку і одяг для роботи. Залиште декольтовані топи, міні-спідниці і 20-см шпильки для забави та розваг.
 3. Переборщувати з макіяжем. Занадто жирна підводка для очей і блискучі тіні для повік — і ось ви вже не виглядаєте "офісної штучкою", а перетворюєтеся в посміховисько. Замість цього вам потрібна гладка свіжа шкіра, акуратно підведені очі і трохи матової червоної помади, якщо у вас сміливий настрій.
 

6 коментарів:

 1. Стильно, елегантно та зі смаком!
  Ідеальні варіанти для навчання, роботи або ділових зустрічей.

  ВідповістиВидалити
 2. А щодо чоловіків і без літератури зрозуміло, що гарні парфуми та діловий костюм є першою необхідністю на роботі.

  ВідповістиВидалити
 3. Класно Роман!!!!!! Наші заняття з етикету підприємця даремно не проходять,

  ВідповістиВидалити
 4. Повністю згодна з усіма) Дуже рада, що у нас такі виховані та стильні члени команди)))

  ВідповістиВидалити
 5. Мої Ви, молодці! "Бізнес-інкубатор", сподіваюся, буде завжди прикладом для успішної діяльності! Ваші діалоги просто класні! Я рада за Вас і бажаю удачі у всьому! З повагою, Світлана Вікторівна

  ВідповістиВидалити
 6. Добры дзень, усе, я Адрык Вадзім, які жыве ў горадзе Курган, хачу падзяліцца з вамі ўсім пра тое, як містэр Бенджамін дапаможа мне атрымаць крэдыт у 15 000 000,00 рублёў, каб пачаць сваю дастаўку харчовых напояў пасля таго, як я працую некалькі гатэляў тут, у Кургане, проста зарабляць на жыццё, але пры гэтым у мяне ўсё яшчэ ўзнікаюць цяжкасці з аплатай арэнднай платы, але я дзякую Богу, што цяпер я працую самастойна з 5 працаўнікамі, якія працуюць на маёй апецы. Проста, калі вы шукаеце фінансавую свабоду, я параю вам звярнуцца да містэра Бенджаміна з гэтым электронным лістом ніжэй і нумарам прыкладання. Lfdsloans@outlook.com + 1-989-394-3740

  ВідповістиВидалити